Po kelių metų pertraukos atėjo diena, kai vėl turime galimybę susirinkti vasaros festivalyje ir kartu pašlovinti Viešpatį. Nedvejokite ir registruokitės savaitei su ypatingais svečiais, nuostabioje atmosferoje, prie Bebrusų ežero. Labai laukiame jūsų registracijų.

Visa šlovė Šrilai Prabhupadai! 💙

Registracija: http://festivals.lt/vasaros-festivalis/registracija/
Renginio nuoroda: 20th Vaishnava Summer Festival 2021

Festivalio svečiai:
HH Sačinandana Svami – PATVIRTINTA
JŠ Dhirasanta Das Gosvami – PATVIRTINTA
JŠ Ananda Vardhana Svamis – PATVIRTINTA
JM Ananda Čaitanija Prabhu – PATVIRTINTA
JM Devaki Matadži – PATVIRTINTA
JM Odžasvi Prabhu – Laukiame patvirtinimo
Hare Krišna, brangūs vaišnavai!
Galutinai patvirtiname, kad šiais metais rugpjūčio 1-8 d. Molėtuose planuojame surengti Vasaros Vaišnavų Festivalį 2021. Festivalis vyktų kaip ir 2019 m. – poilsio namų Belvilio ir Rūtos teritorijose.
Informacija dėl COVID-19: pagal prognozuojamą festivalio mastą ir šiuo metu renginiams taikomus valstybės apribojimus, festivalyje visi norintys galės dalyvauti be apribojimų, t.y nebus reikalingas galimybių pasas (nepasiskiepiję, neturintys testo, neprasirgę COVID-19).
Suprasdami, kaip visiems dabar yra reikalingas bendravimas ir vaišnava sanga, Festivalio organizatorių komanda labai tikisi jūsų supratingumo ir palaikymo, nes tik visi kartu bendroje tarnystės nuotaikoje mes galime surengti Festivalį ir užtikrinant dalyvių saugumą. Labai tikimės, kad mums tai pavyks ir mes susitiksime nuostabioje vaišnava sangoje:)
Jeigu turite klausimų, rašykite vaishnava.summerfestival@gmail.com
Komandos vardu,
Jūsų tarnas,
Nritya Gopal das
Vasaros Festivalio organizatorius
Kviečiame nepamiršti atsivežti savo indų – taip išsaugosime gamtą ir padėsime motinai Žemei. Ir dar – sakoma, kad prasadą labai palanku valgyti iš metalinių indų, o ypač iš savų:)

Nepraleiskite progos sudalyvauti atidarymo Jagjoje – ugnies rituale, kuriuo prasidės mūsų Festivalis rugpjūčio 1 d. 18 val.

Svarbi informacija dėl vertimų– Festivalyje bus verčiama į lietuvių ir rusų kalbas – pasiimkite, prašome, telefonus, kurie turėtų FM imtuvą ir ausines (paprastai jų neturi iPhone ir kiti naujausių modelių telefonai).

Veganų, kuriems aktualus veganiškas prasadas, prašome registruotis vaishnava.summerfestival@gmail.com su žyme „veganiškas prasadas“.
Bendram prasadui planuojame naudoti ne ahimsa, tačiau sertifikuotą ekologišką pieną iš laisvai besiganančių karvių ūkio.

___________________________________
Special guests: http://festivals.lt/en/summer-festival/#sveciai
Registration: http://festivals.lt/en/summer-festival/registration
Information: http://festivals.lt/en/summer-festival/

Hare Krishna, dear devotees!
We finally confirm that on August 1-8, 2021 we are going to organize the Summer Vaishnava Summer Festival 2021 in Moletai district. The festival will be held as in 2019. – in the area of the recreation centre “Ruta” and SPA hotel “Belvilis”.
Information regarding COVID-19: in accordance with the current situation in Lithuania, everyone will be able to participate in the festival without restrictions, i.e. no passport of immunity is required.
Nevertheles, festival team will try to make everyone’s participation as safe as possible, therefore we kindly ask for the help and understanding of all participants. Information regarding the COVID-19 situation we will keep up to date on this page. Only together we can arrange the Festival in a mood of service and ensuring the safety of all us.
We really hope that we will succeed and we will meet in the wonderful vaishnava sanga 🙂
If you have any questions, please, write to vaishnava.summerfestival@gmail.com
On behalf of the team
Your servant,
Nritya Gopal Das
Organizer of the summer festival