PRANEŠIMAS DĖL LĖŠŲ

Harė Krišna, brangūs atsidavę, visi Sri Sri Nitai Gaura Candros bendruomenės nariai, bičiuliai, palydovai ir svečiai! Ačiū visiems už jūsų palaikymą – tik jūsų dėka šventykla gali egzistuoti ir tarnauti Dievybėms bei jums.

Norime pasidžiaugti svarbiu ir džiugiu įvykiu – priduotas kieme esantis mūsų naujos šventyklos pastatas. Penkiolika metų sukome galvas kaip tai padaryti, nei rajono architektas, nei savivaldybės leidimų išdavimų skyrius, nei landšafto architektas nei kiti pažįstami architektai ar techniniai prižiūrėtojai nerado ir nematė būdų, kaip įteisinti nebaigtą pastatą. Šio vasaros pabaigoje kreipėmės į vieną nekilnojamo turto agentūrą, teikiančią tokias pastatų pridavimo paslaugas. Kreipėmės neturėdami ypatingų vilčių. Tačiau… jie rado įstatymo spragą, tinkančią mums ir… mes turime priduotą pastatą! Dabar mums atsiriš rankos – galėsime keisti pastato paskirtį ir projektuoti naują šventyklą. Harė Krišna!

Pastato pridavimas buvo pakankamai ilgas ir sudėtingas procesas. Reikėjo atlikti daugybę procedūrų kurios nėra pigios. Bendroje sumoje pridavimas kainavo  3200 Eurų. Rėmėjų ir šventyklos jėgomis šiai dienai pavyko surinkti ir sumokėti 2100 Eurų. Mums dar trūksta 1100 Eurų. Kadangi jau praėjo pusantro mėnesio nuo paslaugos suteikimo įmonė, padėjusi mums, prašo atsiskaityti iki galo. Mes būsime labai dėkingi kiekvienam, prisidėjusiam prie šio svarbaus projekto tegul ir simboline auka.

Savo paaukojimus galite pervesti: Kauno m. Krišnos sąmonės religinė bendruomenė a/s: LT667300010002247619. Pavedimo paskirtyje būtinai nurodykite: “Parama pastato pridavimui”.

Harė Krišna