Harė Krišna, ačiū labai visiems, paaukojusiems Ukrainos atsidavusiems ir taip prisidėjusiems prie jų palaikymo šiuo nelengvu metu. Paaukojimai pasiekė adresatą ir buvo paskirstyti atsidavusiems. Visų paaukojimų dėka pagalbą gavo 500 Ukrainos atsidavusių. Harė Krišna!
“Jūsų meilė man pasireikš jūsų sugebėjimu bendradarbiauti  tarpusavyje, kai manęs čia nebebus”  Šrila Prabhupada

Organizuojame antrą aukų rinkimo turą Ukrainos atsidavusiems.

Paaukojimus pervedame įgaliotam atsidavusiam Ukrainoje. Paaukojimus pervesti į šventyklos sąskaitą Nr:

Kauno m. Krišnos Sąmonės religinė bendruomenė

LT667300010002247619

„Ukrainos atsidavusiems“

SWIFT (bic) kodas: HABALT22

Ukrainiečių atsakymas Lietuvos bhaktams:

15.03 получили 2316 евро. Шьямананда прабху, пожалуйста передавайте благодарность преданным. Более 500 преданных получили помощь. Кому было необходимо, смогли выехать из зоны боевых действий. Преданные например в херсонской области не могут выехать и на ходятся под окупацией. Но они могут покупать продукты.
Также  мы помогаем тем  кто с детьми сейчас переместились на западную Украину
также помогаем преданным, которые выезжают в евросоюз, им тоже нужна помощь хотя бы  небольшая
Преданные очень благодарны
Vertimas: 03.15 gavome perlaidą – 2316 Eur. Šyamananda prabhu, prašau, perduokite padėką atsidavusiems. Jau daugiau kaip 500 atsidavusių gavo pagalbą. Jos dėka tie, kam buvo būtina galėjo pasitraukti iš karo veiksmų zonos. Kiti, esantys okupuotose teritorijose, pvz Chersone, negali išvykti, tačiau pagalbos dėka gali pirkti produktus parduotuvėse. Taip pat mes padedame tiems, kurie dabar persikraustė į Vakarų Ukrainą o taip pat tiems, kurie išvažiuoja į Europos sąjungą – jiems taip pat reikalinga nors nedidelė parama.
Atsidavusieji labai dėkingi.