✨JŠ Bhakti Vikasa Svamio paskaita šeštadienį 15 val. ✨
☀Paskaitos tema: Viešpaties Ramos karalystės įtvirtinimas mūsų širdyse.
🌟Jo Šventenybė Bhakti Vikasa Svamis 1975 m. prisijungė prie ISKCON Londone. Tais pačiais jis buvo inicijuotas į Šrilos Prabhupados mokinius.
🌟1977-1979 metais JŠ Bhakti Vikasa Svamis keliavo, skelbė Krišnos Sąmonę ir platino Šrilos Prabhupados knygas Vakarų Bengalijoje. Vėliau jis dešimt metų pamokslavo Bangladeše, Birmoje, Tailande ir Malaizijoje.
🌟1989 m. Jo Šventenybė buvo įšventinas į sanjasius, gavo vardą Bhakti Vikasa Svamis ir įsikūrė Indijoje. Nuo to laiko jis daug keliauja po Indiją, skaito paskaitas anglų, hindi ir bengalų kalbomis. Jo Šventenybė keliauja ir skelbia Krišnos Sąmonę kitose pasaulio vietose.
🌟JŠ Bhakti Vikasa Svamis rašo knygas ir žurnalų straipsnius. Žymiausia JŠ Bhakti Vikasa Svamio knyga – Sri Bhaktisiddhanta Vaibhava (trijų tomų knyga apie Srila Bhaktisiddhanta Sarasvati Thakurą).
👉KADA: 2021 m. balandžio 17 d. (šeštadienį) 15 val.
👉KUR: Paskaita vyks internetu ZOOM programoje ir taip pat bus transliuojama Šri Šri Nitai Gaurasundara – Vilnius Harė Krišna centras Facebook paskyroje.
👉Jeigu norite turėti galimybę gyvai užduoti klausimus JŠ Bhakti Vikasa Svamiui, stebėkite paskaitą ZOOM programoje, paspausdę šią nuorodą:
(Meeting ID: 816 4243 2369, Passcode: 863626)
Iki susitikimo šeštadienį!
Harė Krišna 🙏