JM Aruddha devi dasi ir jos vyras JM Anantarupa das 1986 m. Boizyje, JAV, įkūrė šventyklą, kuri prasidėjo kaip nedidelė savaitinė programa jų namuose. Dabar, po trisdešimties metų, ten yra graži vedinė Šri Šri Radha Bankebihari šventykla. Pora namuose pagal ugdymo programą, sudarytą remiantis A. Č. Bhaktivedantos Svamio Prabhupados išversta „Šrimad Bhagavatam“, mokino savo du sūnus –JM Radhika Raman ir JM Gopal Hari. 21 metų amžiaus jiedu gavo daktaro laipsnius Oksfordo universitete Anglijoje.
JM Aruddha devi dasi yra įsitikinusi, kad „Bhagavatam“ gali suteikti vaikui viską, ko jam reikia, kad taptų pilnaverčiu bhaktu ir visuomenės nariu. Dėl šios priežasties dabar, sulaukusi 70 metų, ji keliauja po pasaulį ir dalijasi savo išmintimi bei patirtimi.
Ji yra „BBT“ išleistos knygos „Homeschooling Krishna’s Children“ (Krišnos vaikų ugdymas namuose) autorė. Šioje knygoje pateikiamas išsamus auklėjimo pagal Krišnos sąmonės principus vadovas.
Padedama mokomąją medžiagą kuriančių tėvų iš viso pasaulio komandos, JM Aruddha devi dasi išleido „Šrimad Bhagavatam“ vadovėlius vaikams ir jaunimui. Šie vadovėliai suteikia vaikams, tėvams ir mokytojams puikų būdą nuosekliai išstudijuoti Šrilos Prabhupados „Bhagavatam“. Juose galima rasti skyrių santraukas, pagrindines temas, analogijas, daugybę kritinio mąstymo pratimų bei veikėjų aprašymus, kurie mūsų vaikams padeda ugdytis visą gyvenimą trunkančią meilę „Šrimad Bhagavatam“ skaitymui.
Vadovėlių ciklo „Srimad Bhagavatam – A Comprehensive Guide for Young Readers“ („Šrimad Bhagavatam“ – išsamus vadovas jauniesiems skaitytojams) 1, 2, 3, 4 ir 5 giesmių vadovėliai jau baigti ir juos galima įsigyti „Amazon“ tinklapyje.